AKUMULATORY Banner i TOPLA Baterie do pojazdów

Wysłane przez: Michał Mroczek W: Aktualności Na: Komentarz: 0 Trafienie: 1777

W ofercie posiadamy austriackie Akumulatory Banner oraz słoweńskie TOPLA.

Od wielu lat handlujemy akumulatorami i chcielibyśmy podzielić się w Państwem naszymi spostrzeżeniami. Akumulator to proste urządzenie ale nie każdy wie  że przy zakupie nowego produktu bateria może znacznie  odbiegać  swoimi parametry od tych deklarowanych przez producenta. Dzieje się tak gdyż większość akumulatorów sprzedawana jest już gotowa do pracy a to oznacza że ich "świeżość" patrz data produkcji jest bardzo ważnym aspektem.  Niestety akumulatory leżakując w magazynie szybko się starzeją i tracą swoje parametry szczególnie gdy nie są serwisowane( doładowywane) nawet jako nowe. Dlatego bardzo ważny jest  zakup świeżej baterii markowych firm. Jednakże na przekór losowi wszyscy producenci kodują swoje daty produkcji akumulatorów. Dlatego tylko pewni dostawcy gwarantują świeżość baterii 

W naszej ofercie znajdą Państwo markowe Produkty dwóch światowych marek do każdego typu pojazdów: samochodów, ciężarówek, motocykli, łodzi,  kamperów czy urządzeń wyposażonych w baterie trakcyjne.

  • 18961051.pngAustriacki gigant firma Banner od wielu lat sprawdzona na rynku

oraz

  • mniej sławny brand Słoweńska TOPLA wcale nie odbiegająca jakością światowym producentom

Dostawców obu marek mamy ze sprawdzonych źródeł bezpośrednio od składów fabrycznych dlatego możemy zapewnić o ich świeżości. Dzięki umowom logistycznym nie trzymamy dużych ilości akumulatorów na stanie dzięki czemu nie zalegają nam stare baterie na stanie.

Zapraszamy do kontaktu a przygotujmy dla Państwa indywidualną ofertę

Komentarze

Zostaw komentarz

* Required field