Sposoby dostawy

Odbiór osobisty

Zapraszamy do naszego sklepu w celu odbioru osobistego. Staramy się mieć oferowany towar zawsze dostępny od ręki. Jednakże lepiej jest zadzwonić przed przyjazdem aby upewnić się czy towar jest na magazynie, zaoszczędzi to Państwa czas w razie braków. W sklepie płatność tylko gotówką. Jeśli jest to dla Państwa problemem można zawsze odebrać towar po przedpłacie przelewem. Odbiór osobisty jest bezpłatny chyba że towar był zamawiany na indywidualne zamówienie wtedy może zostać doliczona dodatkowa opłata.

Przesyłka kurierska

Przesyłki do 50 kg oraz znormalizowane palety zazwyczaj wysyłamy w ciągu 24h znanymi przewoźnikami kurierskimi na rynku. Przesyłki wielkogabarytowe aby obniżyć koszta transportu zazwyczaj dochodzą do klienta w ciągu 2-3 dni. Wtedy wykorzystujemy firmy spedycyjne zajmujące się przewozem gabarytów.

WAŻNE aby podczas odbioru towaru zawsze sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie jest uszkodzona lub nie występują jakieś braki lub widoczne ślady otwierania przesyłki. W takim przypadku należy sporządzić od razu protokół szkody otrzymany od kuriera oraz poinformować Nas o tym fakcie telefonicznie bądź mailowo. Przesyłki uszkodzone podczas transportu dla których nie sporządzono protokołu szkody nie będą mogły być reklamowane.

Przesyłki za Pobraniem

Ze względu na złe doświadczenia nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.