Wózki elektryczne

wózeki paletowe elektryczne

Wózki elektryczne paletowe i masztowe

z napędem jazdy lub/i podnoszenia
wózek masztowy elektryczny

Wózki elektryczne

Aktywne filtry

6 000,00 zł

Wózek paletowy paleciak unoszący z elektryczną jazdą i ręcznym podnoszeniem o udźwigu 1.8t na wysokość 205mm. Widły o długości 1150mm typowe do europalet.

wraz z wbudowanym prostownikiem umożliwiającym ładowanie akumulatora. Solidny stabilny wózek idealny do przemieszczania bez wysiłkowo palet

Wózek jest wyposażony w typową pompę ręczną (sprawdzona i niezawodna) . Podnoszenie - opuszczanie odbywa się z pomocą siły rąk. Sterowanie podnoszenia - opuszczania odbywa się za pomocą dźwigu w obudowie. Przemieszczanie poziome odbywa się elektrycznie poprzez wbudowany silnik zasilany z pojemnej baterii. . Zalecany do wykorzystania na magazynach o średniej intensywności prac

Dostępny
6 500,00 zł

Wózek masztowy paletowy unoszący z elektryczną jazdą i podnoszeniem

. Udźwig-1500 kg.widły 1150mm typowe do europalet. Zastosowanie: magazyny, hale sklepowe i produkcyjne. Wózek umożliwia łatwe przemieszczanie ciężkich palet w towarem, załadunek i rozładunek palet z samochodów dostawczych i magazynów.  Wózek wyposażony jest w zawór przeciążeniowy oraz hamulec. Do częstych prac na magazynie. Gwarancja 12 msc. Wózek zgodny z dyrektywą europejską 2006/42/WE.

Oczekujemy na dostawę
13 500,00 zł

Wózek masztowy. Udźwig-1500 kg. Max. podnoszenie-2500 mm. Podnoszenie elektrycznohydrauliczne  i jazda ręczna . Zastosowanie: magazyny, hale sklepowe i produkcyjne. Wózek umożliwia układanie w stosy, załadunek i rozładunek palet, pojemników na regały, półki, samochody dostawcze. Łatwa obsługa, stacyjka z kluczykiem, pojemny akumulator. Do częstszych prac na magazynie. Wózek wyposażony jest w zawór przeciążeniowy. Koła przednie i tylne rolki pojedyncze poliuretanowe. Gwarancja 12 msc.

Mała dostępność